ЗНО-2020

До уваги учасників пробного ЗНО у 2020 році

  • Запрошення-перепустка у пункти пробного ЗНО є на інформаційній сторінці учасника. Вхід – за логіном і паролем, який ви отримали при реєстрації. На сторінці натисніть Запрошення – перепустка
  • Місце розташування і доїзд до пунктів пробного ЗНО – на сайті ЛРЦОЯО у статті
  • Допуск у пункт пробного ЗНО – за наявності паспорта і запрошення-перепустки.

Вхід ( Пробне ЗНО )

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання у 2020 році відбудеться:
15 червня з української мови і літератури;
17 червня з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

З собою необхідно мати 2 ручки з чорним чорнилом і засоби особистого захисту (2 маски або респіратор). Дозволено мати прозору пляшечку з водою та антисептик для рук.

У цих запрошеннях вказано дату, час і адресу проходження тестування.
Учасник повинен самостійно роздрукувати запрошення і прибути з ним до пункту проведення пробного ЗНО.

Зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься з 25 червня до 11 серпня.
Календар ЗНО-2020

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ОСНОВНОЇ СЕСІЇ ЗНО-2020

Графік проведення додаткової сесії ЗНО-2020 буде оприлюднено до 24 травня 2020 року. Пройде вона з 23 липня до 11 серпня.

РЕЗУЛЬТАТИ

основної сесії будуть оголошені в три етапи: 17 липня – з математики та фізики, 25 липня – з української мови і літератури, історії України, іноземних мов та біології і 29 червня – географії та хімії.

На інформаційних сторінках учасників уже розміщені запрошення для участі в ЗНО-2020

04 червня на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року розміщено запрошення-перепустки, у яких зазначено адреси пунктів тестування.

Інформаційна сторінка

Учасникам зовнішнього незалежного оцінювання необхідно самостійно сформувати й роздрукувати запрошення-перепустку зі своєї інформаційної сторінки на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Доступ до інформаційної сторінки здійснюється за номером сертифіката і пін-кодом, указаним в ньому. Радимо завчасно роздрукувати запрошення-перепустку: цей документ обов’язковий для Вашого допуску на пункт тестування.

Учасники, які не отримали індивідуальні конверти із сертифікатами, можуть перевірити місцезнаходження цих поштових відправлень. Для цього необхідно ввести номер реєстраційної картки до сервісу перевірки стану опрацювання документів: якщо учасника зареєстровано і йому відправлено лист із сертифікатом, то на сторінці буде зазначено ідентифікатор відповідного поштового відправлення, за яким можна відстежити стан надходження листа.

За прізвищем, іменем учасника можна також визначити ідентифікатор відповідного поштового відправлення, скориставшись сервісом “пошук сертифіката“.

Учасники, які ще не отримали лист із сертифікатом, можуть звернутися до регіонального центру оцінювання якості освіти.

Про роботу Національної дитячої гарячої лінії


Міністерство освіти і науки України повідомляє, що під час пандемії COVID-19 життя мільйонів українських дітей тимчасово обмежується домівками і гаджетами, діти не знають як самостійно розв’язати певні супутні небезпечні виклики. За інформацією громадської організації “Ла Страда – Україна” Національна дитяча гаряча лінія з початку запровадження в Україні карантину прийняла понад 4 тисячі звернень від дітей, підлітків, а також запитів дорослих щодо дітей. Більшість звернень тісно пов’язані з поширенням пандемії COVID-19 та стосуються насильства і жорстокого поводження з дітьми у родинах (40 % від загальної кількості звернень), проблем із психологічним здоров’ям дітей (20 % від загальної кількості звернень), ризиків, з якими дітьми зустрічаються в Інтернеті (20 % від загальної кількості звернень) тощо (лист МОН від 19.05.2020 №6/645-20 ).
Завдячуючи підтримці Міністерства освіти і науки України (лист МОН від 22.04.2020 №1/11-2912) Представництво дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні надало фінансову допомогу щодо збільшення робочого часу Національної дитячої гарячої лінії, діяльність якої забезпечує ГО “Ла Страда – Україна”. Наразі Національна дитяча гаряча лінія надає консультації у телефонному та онлайн-режимах у будні з 12.00 до 20.00: короткий номер 116 111 (безкоштовно з мобільних телефонів)0 800 500 225 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів). Консультують психологи, соціальні педагоги, соціальні працівники та юристи.
Національна дитяча гаряча лінія – важливий і дієвий інструмент захисту прав дитини, допомоги дітям, які наражаються на небезпеку чи потребують захисту. Всі учасники освітнього процесу у скрутній ситуації можуть звернутися до консультантів Національної дитячої гарячої лінії! Це може зменшити кількість випадків, коли через свою необізнаність дитина, яка опинилась у складній життєвій ситуації обирає помилкову модель поведінки і, тим самим, лише погіршує своє становище.
Кожна дитина має право на захист! Потрібна допомога – телефонуйте!
Статистика звернень на Національну дитячу гарячу лінію (додаток до листа МОН від 19.05.2020 №6/645-20)