Учнівська рада

Звіт лідера УС за 2020-2021 н.р.

20 травня 2021 року в Корнинському ліцеї відбулася Учнівська конфереція. 

 

 

Наш час потребує лідерів нової формації. Людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно. Проблема виховання молодих лідерів – це проблема підготовки людини майбутнього, людини, яка відповідає вимогам нового ХХІ століття. Дитяче самоврядування в нашому закладі існує багато років. Слід зауважити, що метою роботи дитячого самоврядування є згуртування учнівської молоді на корисні, добрі справи, виховувати в них кращі риси громадянина України, захищати їх права, інтереси, робити життя учнів насиченим і цікавим. Учнівське самоврядування – це педагогічна технологія, яка сприяє розвитку громадянських якостей дитини в системі демократичних взаємин виховного колективу на принципах самореалізації, самодіяльності, самодостатності та самоорганізації особистості.

Голова учнівської ради – Панчук Крістіна

Замісник – Човпило Ольга

Секретар -Левчук Юлія

Комісія «Навчальна»: проводить роботу з вироблення в учнів свідомого ставлення до навчання; залучає учнів в гуртки; організовує консультаційну допомогу з предметів.

Голова навчальної комісії – Саванчук Ольга

Комісія “Дисципліни і порядку“: контролює дотримання дисципліни учнями в позаурочний час; організовує чергування учнів по школі та під час проведення масових заходів.

Голова комісії дисципліни і порядку  – Коробкін Андрій

“Культмасова комісія“:залучає дітей до позаурочної діяльності, організації масового дозвілля та відпочинку; організовує проведення загальношкільних свят, вечорів, дискотек; готує творчі виставки учнів.

Голова культмасової комісії – Салтик Юлія

Комісія по роботі з молодшими школярами. Основним завданням комісії є: надання відповідної допомоги молодшим школярам при виконанні навчального процесу;  організація активного відпочинку учнів в позаурочний час;  проведення по класах рухливих, народних ігор.

Голова комісії по роботі з молодшими школярами – Грицюта Ніна

Комісія “Прес-центр”: до складу комісії входять учні, які організовують  та здійснюють  художнє оформлення шкільного інтер’єру, висвітлюють  цікаві шкільні традиції.   Завдання комісії:   оформлення інформаційних стендів, оголошень;  оформлення урочистих подій, заходів;    підготовка фотомонтажів, фотовиставок робіт

Голова прес-центру – Дмитерчук Наталія

Засідання учнівської ради