ДЕНЬ МЕДІАГРАМОТНОСТІ

17 – 18 лютого 2022 року в Корнинському ліцеї Корнинської сільської ради Рівненського району Рівненської області імені Свіржевського Романа Петровича проведено Всеукраїнський урок з медіаграмотності. Ця ініціатива – частина невідкладних заходів з консолідації українського суспільства, що були затверджені Указом Президента Володимира Зеленського.

Медіаграмотність – це превентивна зброя проти дезінформації та життєво необхідна навичка, яку потрібно розвивати змалку, то ж уроки з медіаграмотності, проведені нашими вчителями, покликані привернути увагу молодого покоління до розвитку критичного мислення. Учні молодших класів переглянули мультфільм “Казка про золоті правила  безпеки в інтернеті” ,  виготовили фотобутафорії позначок соціальних мереж, разом із вчителями проговорили способи розпізнавання фейків, правил безчної поведінки в мережі інтернет. 

👩‍💻🧑‍💻Учнісередньої та старшої ланки також долучились до різноманітних заходів: година спілкування на тему ” Медіаграмотність та її важливість у формуванні світогляду учнів”, уроки “Фейк чи правда?”, “Хто замовляє маніпуляції в медіа?”. Учні розглянули різноманітні загрози інформаційній безпеці, вчилися критично оцінювати ситуацію та визначати роль інформації та медіа в сучасному світі.Сподіваємось, що наші ліцеїсти взяли для себе досить інформації, щоб забезпечити сприймання лише якісного контенту, захищеного від маніпуляції!👩‍💻🧑‍💻